Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/advokattodorovic.jpg
Prvi posao
Advokatski pripravnik
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 10.06.2023.
Postavljeno 11.05.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Zajednička advokatska kancelarija Todorović se bavi pružanjem usluga iz oblasti privrednog prava i prava intelektualne svojine. U potrazi smo za kandidatom koji bi upotpunio naš tim.

Uslovi:

  • Završen pravni fakultet
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Preciznost i odgovornost u radu
  • Samostalnost, sistematičnost i analitičnost

Opis posla:

  • Zastupanje klijenata pred sudovima i drugim državnim organima
  • Izrada ugovora i drugih pravnih akata
  • Praćenje propisa i aktuelne sudske prakse
  • Savetovanje u oblasti privrednog i radnog prava, prava zaštite potrošača
  • Komunikacija i saradnja sa institucijama i klijentima

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja uz adekvatnu finansijsku nadoknadu
  • Rad u prijatnom okruženju
  • Sarađivaćete sa kolegama koji su spremni da podele svoja znanja
  • Rad sa renomiranim domaćim i stranim klijentima

Ukoliko ispunjavate potrebne uslove i smatrate da posedujete potrebna znanja i sposobnosti, pošaljite nam Vašu biografiju sa propratnim pismom. Sve prijave se tretiraju kao poverljive.

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...