Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/logo telestar vector va4e8ee74227dcedcba7e20bdbc12fd1d.jpg
Prvi posao
Agent prodaje u call centru
Lokacija Novi Sad, Beograd
Rok za prijavu 05.04.2024.
Postavljeno 21.03.2024.
Puno radno vreme

Telestar direct marketing d.o.o. je jedna od najdinamičnijih kompanija u razvoju u Srbiji u oblasti telemarketinga i TV prodaje.

U našem asortimanu imamo visokokvalitetne proizvode poznatih svetskih brendova koji promovišu zdravlje i ličnu negu na prirodan način. Zbog povećanog obima posla tražimo kandidate za poziciju: Agent prodaje u call centru

Opis posla:

  • Pozivanje i prodaja proizvoda kupcima iz postojeće baze
  • Unošenje porudžbina u bazu

Potrebne kvalifikacije i osobine:

  • Efikasna i ljubazna komunikacija uz razvijen osećaj za potrebe kupaca
  • Orijentisanost ka postizanju vrhunskih rezultata, posvećenost i stalno unapređenje odnosa sa kupcima
  • Profesionalizam, odgovornost i posvećenost poslu
  • Iskustvo nije neophodno

Nudimo:

  • Sigurnu i redovnu zaradu i vrlo stimulativne bonuse
  • Priliku za lično usavršavanje i napredovanje
  • Rad u brzorastućoj kompaniji i prijatnom radnom okruženju

Ukoliko želite da nam se pridružite u novim poslovnim uspesima, očekujemo Vašu prijavu.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...