Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/under armor.png
Prvi posao
Asistent logistike za Under Armour
Lokacija Beograd, Bulevar Milutina Milankovića
Rok za prijavu 17.06.2023.
Postavljeno 18.05.2023.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Kompanija Kvantum Sport d.o.o. Beograd osnovana je 2017. godine u Beogradu. Sedište kompanije nalazi se u Beogradu. Bavimo se distribucijom i prodajom (MP i VP) odeće i obuće u regionu Balkana. Generalni smo distributeri sportskog brenda Under Armour za region a sada raspisujemo konkurs za poziciju Asistenta logistike za Under Armour (m/ž).

Zaduženja:

  • Priprema i realizacija svih procesa vezanih za uvoz i izvoz robe
  • Priprema carinske dokumentacije i komunikacija sa špediterima
  • Organizacija domaćeg i inostranog transporta/praćenje isporuka
  • Vođenje evidencije robe koja se transportuje
  • Vođenje evidencije svih izvršenih uvoza, smeštaja robe pod carinski nadzor i stanja robe
  • Kontrola nabavnih cena uvoznih artikala
  • Priprema i slanje naloga za carinjenje
  • Izrada nivelacija
  • Knjiženje ulaznih i izlaznih isporuka
  • Kreiranje naloga za odvajanje robe u skladištu i praćenje zaliha robe u magacinu
  • Pravljenje dnevih i periodičnih izveštaja
  • Saradnja i komunikacija sa kupcima - uvoz, isporuka, transport robe

Uz redovnu zaradu, nudimo i:

  • Priliku za profesionalni razvoj
  • Stalnu podršku nadređenih
  • Prijatnu radnu atmosferu i kolektiv
  • Popust od 40% za kupovinu u našim radnjama

Očekujemo vašu prijavu ukoliko ispunjavate sledeće uslove:

  • Stručna sprema: VII stepen stručne spreme opšteg ili ekonomskog usmerenja
  • Radno iskustvo: poželjno, ali nije presudno
  • Poznavanje MS office paketa (Excel - napredni nivo)
  • Konverzacijski nivo engleskog jezika
  • Samostalnost u radu, snalažljivost i analitičke sposobnosti
  • Sposobnost rada u timu i poštovanje tima

Ukoliko želite da budete deo dinamične ekipe koja postavlja standarde i neguje timski rad - čekamo vašu prijavu!

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo. Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...