/posao/logo/logo jpg2cc2bec9fa81e9ebe1bd5a1ef74f3f88_1.jpg
Prvi posao
Call operater
Lokacija Beograd, Limska 6a
Rok za prijavu 26.06.2024.
Postavljeno 11.06.2024.
Nepuno radno vreme
1. i 2. smena

Eco Circle je glavni distributer Ritello sistema koji poboljšava kvalitet vazduha i efikasno uklanja viruse, bakterije i nečistoće u zatvorenom prostoru.

Usled povećanja obima posla, kompanija Eco Circle zapošljava na poziciji CALL OPERATER.

Nudimo ti:

  • Fiksnu platu
  • Proviziju
  • Bonuse
  • Podršku menadžmenta
  • Seminare u zemlji i inostranstvu
  • Za vredne i ambiciozne ljude brzo napredovanje do menadžerskih pozicija
  • Part-time/full time (4h; 7h) radno vreme

Od tebe očekujemo:

  • Komunikaciju i rad sa ljudima
  • Želja za konstantnim usavršavanjem i napredovanjem
  • Timski duh

Tvoja zaduženja:

  • Dnevna komunikacija sa klijentima putem telefona
  • Učestvovanje na obukama radi ličnog napretka i usavršavanja
  • Postizanje zadatih ciljeva
  • Ugovaranje sastanaka po predviđenom rasporedu

* Ukoliko Vas motivišu benefiti koje ćete imati kao clan našeg tima i ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, pošaljite prijavu za navedenu poziciju. *

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...