/posao/logo/internatonal quick service group 250.jpg
Prvi posao
Električar – tehničar održavanja proizvodnog pogona
Lokacija Ruma, Inđija, Stara Pazova, Beograd
Rok za prijavu 26.07.2024.
Postavljeno 26.06.2024.
neto: 100.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Kompanija “International Quick Service Group” d.o.o. iz Jagodine, zapošljava više izvršilaca na poziciji Električara – tehničara održavanja proizvodnog pogona.

Nudimo stabilan posao sa neto mesečnom zaradom do 100.000,00 dinara i mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa, kao i rad u izazovnom okruženju proizvodnje prehrambenih proizvoda vrhunskog kvaliteta. Obezbeđen je kompanijski prevoz za kandidate iz određenih okolnih mesta, a za kandidate koji dolaze iz udaljenijih krajeva, kompanija učestvuje u troškovima smeštaja u slučaju preseljenja.

Osnovna zaduženja i odgovornosti ove pozicije su:

  • Samostalno dijagnostikovanje i otklanjanje kvarova elektro prirode na procesnoj opremi
  • Popravka/zamena svih električnih sistema, aparata, električnih i elektronskih komponenti na opremi u zoni proizvodnje
  • Dijagnostikovanje i otklanjanje problema u radu usled neispravnosti senzorike na procesnoj opremi
  • Upotreba raspoložive tehničke dokumentacije (mašinske i elektro)
  • Obavlja periodične preglede i učestvuje u godišnjem remontu
  • Reaguje odmah na svaku prijavu kvara i zastoja na mašinama i pristupa otklanjanju kvarova
  • Daje predloge za unapređenje plansko-preventivnog održavanja
  • Korišćenje merne opreme i uređaja
  • Spremnost na timski rad, učenje i deljenje informacija u radu
  • Komunicira sa kolegama i spoljnim saradnicima poštujući principe poslovne kulture

Profil kandidata:

  • Minimum srednja stručna sprema elektro struke
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Spremnost na rad u tri smene
  • Poseduje samoinicijativu u radu
  • Poznavanje rada sa MS Office paketom

Nudimo:

  • Mogućnost za sticanje profesionalnog iskustva i ličnog razvoja
  • Kompetitivni uslovi rada
  • Paket zdravlja i godišnji sistematski pregled
  • Trening program u skladu sa važećim standardima
  • Prijatno radno okruženje
  • Kompanijski prevoz je organizovan za kandidate iz Beograda, Inđije, Batajnice, Krčedina i Belegiša, dok je za kandidate iz Novog Sada obezbeđena nadoknada troškova prevoza
  • Učešće u troškovima smeštaja, u slučaju preseljenja.

Molimo Vas da svoju prijavu sa radnom biografijom pošaljete elektronskim putem, a za više informacija možete pozvati broj Prikaži broj telefona

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...