Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Građevinski inženjer za rad na terenu
Lokacija Kraljevo, Kruševac, Novi Pazar, Niš, Raška
Rok za prijavu 24.04.2024.
Postavljeno 25.03.2024.
neto: 100.000 - 150.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Opis posla:

Upravljanje projektom u fazi projektovanja i izvođenja radova;
Izrađuje projekte za izvođenje radova i dinamički plan;
Izrađuje mesečni operativni plan i kontroliše njegovu realizaciju;
Raspoređuje postojeće resurse za realizaciju projekta;
Prati realizaciju projekta i izrađuje izveštaj o stanju na projektu;
Kontroliše i odobrava mesečne, predkonačne i okončane situacije;
Izrađuje predmer i predračun za pojedinačne pozicije radova.

Uslovi rada:

Diplomirani građevinski inženjer;
Sa i bez radnog iskustva za rad NA TERENU;
Poznavanje rada u AutoCAD-u, Civil 3D. Revit;
Obavezna vozačka B kategorije.

Nudimo:

Stalni radni odnos u uspešnoj kompaniji;
Mogućnost napredovanja u platnom razredu u skladu sa pozicijom;
Mentorstvo od prvog radnog dana;
Zdrav i bezbedan radni ambijent;
Profesionalni razvoj i usavršavanje zaposlenih.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...