Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/modulor gold.png
Prvi posao
Inženjer na gradilištu
Lokacija Zagreb, Hrvatska
Rok za prijavu 10.06.2023.
Postavljeno 26.05.2023.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Modulor d.o.o. Beograd je građevinska kompanija koja se dugi niz godina zasluženo nalazi na jednoj od vodećih pozicija u oblasti projektovanja i izvođenja građevinskih radova u regiji. Još od svog osnivanja 1992. godine posvećena je pružanju vrhunske usluge, kvalitetnih, bezbednih i održivih inženjerskih rešenja, uz poštovanje ugovorenih rokova. Uspešno smo realizovali više od 500 projekata u Srbiji i inostranstvu. Kompanija je regulisana od strane Royal Institution of Chartered Surveyors i posluje u skladu sa globalno priznatim etičkim i profesionalnim standardima.

Zapošljavamo preko 300 saradnika iz zemlje i inostranstva, a naš projektni tim trenutno broji više od 50 diplomiranih inženjera različitog profila, sa članstvom u međunarodnim strukovnim asocijacijama (APM i RICS). Kontinuiranim ulaganjem u razvoj znanja i veština stvaramo profesionalne i kompetentne stručnjake u različitim oblastima poslovanja.

Trenutno smo u potrazi za novim saradnicima na poziciji:

INŽENJER NA GRADILIŠTU

Opis posla:

  • Izvodi radove prema projektnoj dokumentaciji u skladu sa Zakonom o planiranju i izgradnji i ostalim relevantnim zakonima i pravilnicima;
  • Izrađuje i ažurira dinamički plan;
  • Upravlja rokovima završetka ugovorenih radova i piše dopise za produženje roka;
  • Vodi računa o ukupnoj ugovorenoj ceni i izrađuje ponude za nepredviđene troškove i viškove radova;
  • Daje predlog i ažurira cash flow;
  • Istražuje tržište u mestu gde se izvode radovi i daje predloge za ugovaranje poslova sa lokalnim dobavljačima i podizvođačima;
  • Prati radove svojih podizvođača, kooperanata, dobavljača i isporučioca opreme;
  • Prati rokove za nabavku opreme i brine da svi nabavljeni materijali imaju važeće izveštaje o ispitivanju;
  • Vodi računa o kvalitetu izvedenih radova i da je svaki materijal odobren od strane nadzora pre nabavke;
  • Organizuje eksterna testiranja na gradilištu;
  • Izrađuje i prati sinhron planove;
  • Svakodnevno vodi građevinski dnevnik i upisuje sva dešavanja koja utiču na rok završetka radova, budžet i kvalitet;
  • Svakodnevno vodi građevinsku knjigu i crta dokaznice mera;
  • Pravi privremene situacije na osnovu građevinskih knjiga i brine da se mesečne situacije ispostavljaju na vreme;
  • Brine o urednosti administracije i arhiviranju svih dokumenata koji su u vezi sa projektom na način koji je definisan standardom ISO 9001;
  • Vodi hronologiju prepiske između izvođača i ostalih učesnika;
  • Koordinira rad svih lica na gradilištu;
  • Sarađuje i održava dobar odnos sa nadzornom službom, projektantskim nadzorom i ostalim učesnicima u projektu;
  • Prisustvuje sastancima na gradilištu i učestvuje u radu svih komisija na gradilištu;
  • Vrši pregled tehničke dokumentacije i daje predloge za izmene koje mogu da dovedu do uštede novca (value engineering);
  • Sačinjava izveštaj o pregledu tehničke dokumentacije;
  • Izrađuje projekte tehnologije građenja, planove radne snage, opreme i materijala;
  • Radi analize cena na bazi normativa i standarda;
  • Brine o zaštiti životne sredine i bezbednosti i zdravlju na radu;
  • Vodi računa o potencijalnim rizicima i blagovremeno obaveštava projektnog menadžera putem pisanog dopisa.

Od kandidata očekujemo:

  • VII ili VI stepen stručne spreme - diplomirani inženjer građevinarstva;
  • Spremnost za rad na terenu (Zagreb);
  • Poznavanje tehnologije izvođenja građevinskih radova i projektovanja objekata u visokogradnji;
  • Poznavanje građevinskih konstrukcija od betona, drveta i čelika;
  • Poznavanje materijala i opreme;
  • Poželjno znanje engleskog jezika;
  • Odlično znanje AutoCAD i MS Office paketa;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Dodatne veštine i osobine koje tražimo od kandidata:

  • Odlične opšte intelektualne sposobnosti, inženjerski način razmišljanja i razumevanje prostornih odnosa;
  • Odlična socijalna i emocionalna inteligencija;
  • Veštine donošenja odluka i upravljanja resursima i troškovima;
  • Dobro funkcionisanje u kriznim situacijama i prilikom rada pod pritiskom;
  • Odlučnost, preduzimljivost i samopouzdanost;
  • Dobra procena ljudi i realnosti, te realan uvid u mogućnosti sebe i drugih;
  • Visok stepen poslovne etike, pouzdanosti i lojalnosti kompaniji.

Nudimo mogućnost rada u stabilnoj kompaniji sa odličnom perspektivom razvoja na inostranim tržištima, rad u stručnom i profesionalnom timu, te dinamičnom poslovnom okruženju, sa velikim potencijalom za lični i profesionalni rast, i razvoj karijere. Izabrani kandidat sa radnim iskustvom će proći različite edukacije i treninge sa ciljem kvalitetnog uvođenja u posao. Za kandidata bez iskustva ćemo pripremiti detaljan plan osposobljavanja i odrediti mentora koji će ga voditi u stručnom smislu.

 Izabrani kandidat sa radnim iskustvom će proći različite edukacije i treninge sa ciljem kvalitetnog uvođenja u posao. Za kandidata bez iskustva ćemo pripremiti detaljan plan osposobljavanja i odrediti mentora koji će ga voditi u stručnom smislu.

Smatramo da ste prijavom na ovaj konkurs saglasni da Vas, ukoliko ne budete izabrani u prvom krugu selekcije, možemo kontaktirati u narednom periodu, ukoliko se ukaže potreba za istim ili sličnim radnim mestom. Svi podaci biće arhivirani u bazi podataka poslodavca i biće dostupni samo saradnicima u HR procesu.

Dodatne informacije možete dobiti na telefon u dnu, od 9 do 16 časova radnim danima. U proces selekcije će biti uključeni samo kandidati koji ispunjavaju tražene uslove, a svi kandidati koji prođu administrativnu selekciju biće obavešteni o krajnjem ishodu.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...