/posao/logo/centrotextillogo.jpg
Prvi posao
Junior Real Estate Manager
Lokacija Beograd, Bulevar Mihaila Pupina 117
Rok za prijavu 13.04.2024.
Postavljeno 29.03.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Vodeća regionalna kompanije za upravljanje nepokretnosti poziva sve zainteresovane da nam se pridruže u dinamičnom i izazovnom poslovnom okruženju.

Da li Voliš pregovore i prodaju?

JUNIOR REAL ESTATE MANAGER

Opis posla:

  • Posao je kombinacija kancelarijsko-terenskog rada i zasniva se na poznavanju psihologije rada u prodaji i veštini efikasne komunikacije
  • Posao je dinamičan, omogućava kvalitetne kontakte, brzo napredovanje, stalnu edukaciju i odličnu zaradu
  • Konstantno informisanje i izrada kvartalnih analiza o tržištu nekretnina
  • Zakazivanje sastanaka, obilazak i prezentovanje nekretnina
  • Pregovaranje i izrada ugovora
  • Naplata potraživanja

Znanje/veštine/kvalifikacije:

  • Izgrađene komunikacione veštine (pisane i verbalne)
  • Jake prodajne/prezentacione i pregovaračke veštine
  • Poznavanje engleskog jezika (srednji/viši nivo)

Radno iskustvo:

  • Poželjno radno iskustvo na obavljanju poslova sektoru upravljanja i posredovanja u prometu i zakupu nepokretnosti
  • Ohrabrujemo kandidate koji nemaju radnog iskustva u ovoj oblasti da se slobodno jave kako bi se priključili timu koji će se razvijati zajedno sa našom kompanijom

Uslovi:

  • Potrebna je diploma visokog obrazovanja
  • Minimu 2 godine iskustva u prodaji u industriji
  • Vozačka dozvola B kategorije
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...