Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/novi logoeb8125310b6919dc08d1db525b66f5371.jpg
Prvi posao
Magacioner u veleprodaji tekstila
Lokacija Zemun Polje, Autoput za Novi Sad 162
Rok za prijavu 05.04.2024.
Postavljeno 21.03.2024.
Puno radno vreme
1. smena

Veleprodaja Black&White d.o.o. sa dugogodišnjim uspešnim poslovanjem na tržištu tekstila traži:

Magacionera

Opis posla

  • Utovar i istovar robe
  • Prijem i skladištenje robe
  • Vožnja viljuškara i manipulacija robom u magacinu
  • Razvoženje robe kupcima
  • Merenje i sečenje tekstila
  • Pakovanje i priprema robe za kupce

Kvalifikacije

  • Timski duh i pozitivan stav
  • Dobra organizovanost u obavljanju poslova
  • Fizički spremna osoba koja može da manipuliše rolnama tekstila
  • Poznavanje osnova rada na telefonu i računaru
  • Obavezna vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno da poseduje sertifikat za viljuškar

Uslovi

  • Paket primanja koji obuhvata osnovnu startnu platu, stimulaciju, kartu za prevoz i topli obrok
  • Mogućnost napredovanja
  • Radno vreme od 08:00 do 16:00h radnim danima
  • Jedna subota u mesecu je radna i radi se od 08:00 do 15:00h, ostalim subotama i nedeljom se ne radi
  • Moderno uređeno radno okruženje sa kuhinjom i prostorijom za odmor
  • Klimatizovan radni prostor sa prijatnom muzikom
  • Kvalitetan sveže pripremljen domaći obrok
  • Udobna i profesionalna uniforma za rad
  • Parking mesto u dvorištu poslovnog prostora
  • Poslovni prostor u neposrednoj blizini stanice za gradski prevoz

Svi kandidati koji će biti pozvani na razgovor biće kontaktirani do 10.04.2024. godine.

Pozivamo vas da se prijavite i postanete deo našeg uspešnog tima.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...