Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/tatravagonka.gif
Prvi posao
Međufazni kontrolor
Lokacija Subotica, Bikovački put 2
Rok za prijavu 17.04.2024.
Postavljeno 02.04.2024.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Kompanija Tatravagonka Bratstvo d.o.o. je kompanija sa istorijom dugom preko 130 godina. Proizvodni program se bazira na proizvodnji, popravci, reviziji i rekonstrukciji teretnih vagona. Posedujemo savremene mašine i uređaje potrebne za rad na vagonima, kao i potrebne sertifikate kvaliteta za rad koji zadovoljavaju većinu evropskih propisa. Zajedno sa stručno obučenim osobljem, spremni smo da odgovorimo visokim kvalitetom i pouzdanošću različitim zahtevima kupaca. Našem stručnom timu potreban je: Međufazni kontrolor.

OPIS POSLOVA:

  • vrši utvrđivanje statusa kvaliteta proizvoda po tehnološkim fazama njihove izrade – opravke na osnovu ispunjenosti zahteva na kvalitet  koji je propisan standardima, uputstvima i overenom tehničkom dokumentacijom fabrike uz primenu planskih metoda kontrole (upoređivanjem, vizuelnim pregledom, merenjem sa etaloniranim merilima i drugim metodama)
  • vrši nadzor nad poštovanjem sprovođenja propisanog tehnološkog postupka kod izrade - opravke proizvoda ili njegovih sastavnih delova, podsklopova ili sklopova
  • vrši overu ostvarenog statusa kvaliteta proizvoda utvrđenog sprovedenom kontrolom kao i dokumentovanje istog u planski propisane obrasce.
  • vrši izradu, objedinjavanje i dokumentovanje planski propisane kontrolne dokumentacije koja je nastala kroz proces  fazne kontrole proizvoda – proizvodnje.

USLOVI:

  • III, IV stepen školske spreme - mašinske struke
  • minimum 2 godine radnog iskustva u mašinskoj proizvodnji, a može i bez iskustva
  • prednost: posedovanje važećeg sertifikata prema EN ISO 9712 za neku od metoda
  • prednost: ispitivanja bez razaranja (NDT): VT - vizuelna kontrola, MT - magnetna kontrola
  • prednost: UT - metoda ispitivanje ultrazvukom

OBEZBEĐUJEMO PO ZAKONU:

  • redovnu platu
  • regres
  • putni trošak
  • topli obrok

POVLASTICE:

  • 13. plata za savestan i odgovoran rad na godišnjem nivou
  • stimulacija na mesečnom nivou za uspešnu realizaciju mesečnog plana proizvodnje
  • mogućnost stalnog školovanja - usavršavanja

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za stalno usavršavanje, prijavite se na naš konkurs. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...