Prvi posao
Office Assistant
Lokacija Rumenka
Rok za prijavu 21.06.2024.
Postavljeno 06.06.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

FARMDIZAJN je firma koja se bavi projektovanjem, izgradnjom, opremanjem i održavanjem farmi živine, svinja i goveda, kako u regionu, tako i šire. Više informacija o nama, možete pronaći na sajtu www.farmdizajn.com

Zbog povećanog obima poslovanja, raspisujemo konkurs za poziciju: Office Assistant.

Uslovi za konkurisanje:

-          Više ili visoko obrazovanje

-          Napredno znanje engleskog jezika i odlične komunikacione veštine na engleskom jeziku (verbalne i pisane)

-          Izuzetno poznavanje MS Office, posebno Excel i Word

-          Sposobnost samostalne realizacije projektnih zadataka

-          Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

-          Izdavanje predračuna, računa i priprema istih za knjigovodstvo

-          Evidencija ulaznih i izlaznih faktura

-          Vođenje tabela i evidencija

-          Obavljanje tekućih administrativnih poslova

-          Poslovna korespodencija sa klijentima, dobavljačima i saradnicima

-          Po potrebi prevodjenje dokumenata sa srpskog na engleski jezik i obrnuto

-          Kreiranje ponuda ka krajnjim kupcima

-          Radno iskustvo nije neophodno

Zaposlenima nudimo:

-          Prijatnu radnu atmosferu i uslove za rad

-          Mladu i dinamičnu sredinu

-          Radno vreme od 08:00-16:00

-          Mogućnost napredovanja

Konkuriši Prikaži adrese
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...