Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/delfi.png
Prvi posao
Operater internet prodaje i call centra (Beograd)
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 18.07.2024.
Postavljeno 03.07.2024.
Puno radno vreme
1. smena

DELFI knjižare d.o.o. je vodeći knjižarski lanac sa više od četrdeset knjižara u najvećim gradovima Srbije, kao i najveća internet prodavnica u regionu.

Zbog stalnog rasta i širenja obima posla i u cilju proširenja našeg tima internet podrške i prodaje, raspisujemo konkurs za poziciju: Operater internet prodaje i call centra.

Nudimo vam:

  • Rad za vodeću izdavačku kuću i knjižarski lanac na tržištu
  • Da postanete deo inspirativnog i kvalitetnog tima
  • Mogućnost stalnog zaposlenja i daljeg napredovanja
  • Sticanje iskustva i edukacije u različitim oblastima internet komunikacije i prodaje

Uslovi:

  • Dobro poznavanje rada na računaru (internet, MS Excel)
  • Veština komunikacije – verbalne i pisane
  • Usmerenost na kupca
  • Spremnost na timski rad
  • Sistematičnost i odgovornost
  • Ambicioznost i posvećenost
  • Iskustvo u internet prodaji je prednost

Opis posla:

  • Prijem, obrada i praćenje porudžbina napravljenih online www.delfi.rs i www.laguna.rs
  • Prijem, obrada i praćenje porudžbina preko telefona
  • Kreiranje tiketa i usmeravanje kroz sistem ka kupcima, magacinima, knjižarama, kurirskim službama, dobavljačima
  • Komunikacija sa kurirskim službama
  • Verbalna i pisana komunikacija sa kupcima
  • Prijem izmena porudžbenica ili reklamacija kupaca

Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavešteni mejlom.

Više informacija o nama: www.delfi.rswww.laguna.rs

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...