Prvi posao
Pomoćni građevinski radnik
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 25.04.2024.
Postavljeno 26.03.2024.
Puno radno vreme

Pomoćni radnik/Fizički radnik na gradilištu

Tri tim gradnja d.o.o.

Beograd

Ugovor puno radno vreme.

Kompanija Tri tim gradnja d.o.o. sa sedištem u srcu Vračara, koja posluje u domenu izgradnje stambenih i nestambenih objekata, raspisuje konkurs za sledeću poziciju: POMOĆNI RADNIK /FIZIČKI RADNIK

Rad na gradilištu.

Uslovi:

OS/SSS
Nije potrebno iskustvo

Opis poslova:

Pomoć glavnom rukovodiocu gradilišta
Briga o materijalima na objektu/gradilištu;
Pomoć pri utovaru i istovaru materijala;
Čišćenje objekta
Sve druge poslove koje su potrebne za gradilište;

Ako smatrate da ste kandidat koji bi mogao da bude deo našeg uspešnog tima, molimo Vas da svoju biografiju pošaljete elektronski do isteka oglasa.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...