Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Poslovi preko zadruge
Pomoćni radnik
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 22.06.2023.
Postavljeno 23.05.2023.
320 RSD (satnica)
Puno radno vreme
1. smena
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Usled potrebe posla u magacinu, potrebna su nam 3 (tri) izvršioca na radnom mestu pomoćni radnik sa sledećim opisom posla.

Opis posla:

  • Odvaja robu po dobijenim magacinskim nalozima
  • Priprema i pakuje robu potrebnu za utovar prema nalogu i prioritetima
  • Pomaže vozaču viljuškara pri utovaru / istovaru robe
  • Vrši dopunu robe na pozicijama za komisioniranje
  • Dužan je da prijavi šefu magacina svako primećeno oštećenje robe
  • Vrši pretovar i manipulaciju tereta
  • Obavezan je da sprovodi i pridržava se propisanih mera zaštite na radu
  • Dužan je da prijavi šefu magacina/ili rukovodiocu logistike svaku promenu ispravnosti sredstava
  • Podvrgava se redovnom sistematskom pregledu, a vanredno po potrebi
  • Vrši komisioniranje robe po nalogu, razvrstava artikle po transportnim pakovanjima i pakuje robu za kupce (prema zadatim normativima)
  • Prijavljuje svako neslaganje robe u magacinu
  • Robom rukuje pažljivo da ne bi došlo do oštećenja iste, poštuje instrukcije po odredjenoj proceduri pakovanja robe, označava kutije i pakuje robu po nalozima, proverava da li spakovanu robu prati račun, otpremnica
  • Pakuje robu u rol kaveze
  • U obavezi je da se strogo pridržava pravila bezbednosti na radu i protivpožarne zaštite
  • Održava higijenu u magacinu kako unutar tako i spolja
  • Utvrdjene poslove obavlja u skladu sa pravilnicima i drugim opštim aktima poslodavca
  • Poštuje i sprovodi sve propisane procedure odnosno interna dokumenta
  • Ostali poslovi delegirani od strane neposrednog rukovodioca

Za svoj rad odgovara: Šefu magacina

Uslovi rada:

  • Rad u magacinu i hladnim komorama

Posebne odgovornosti:

  • Odgovoran je za robu kojom manipuliše (za kvalitet i kvantitet robe)
  • Odgovoran je za sva oštećenja robe koja nastanu u magacinu tokom manipulacije robom
  • Odgovoran je za pravilan smeštaj robe u magacinu
  • Odgovoran je za kvalitet i kvantitet robe kojom manipuliše
  • Za posedovanje uredne sanitarne knjižice, u svakom momentu za poverena mu sredstva rada

Kandidati su nam potrebni na period od mesec dana sa mogućnošću produžetka.

Cena radnog sata 320 RSD NETO, a rad u prvoj smeni ponedeljak-petak od 06h-14h.

Za više inforamcija pozvati putem telefona Prikaži broj telefona

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...