Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/vimportfox.png
Prvi posao
Radnik u proizvodnji
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 16.04.2024.
Postavljeno 01.04.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Vimport d.o.o. Beograd je proizvođač FOX i Stella televizora i ekskluzivni uvoznik i distributer FOX Electronics proizvodnog asortimana. Uspešno poslujemo već 20 godina i jedna smo od vodećih kompanija u oblasti potrošačke elektronike. Usled ubrzanog tempa razvoja i proširenja obima posla, a u cilju unapređenja poslovanja - tražimo odgovornog saradnika željnog dokazivanja i poslovnih izazova koji bi da se profesionalno usavršava i svojim radom i znanjem napreduje zajedno sa našom kompanijom, za poziciju:

(3 izvršioca)

Opis posla:

  • Rad u proizvodnji na proizvodnoj liniji
  • Rukovanje sa alatom, radnom opremom u skladu sa radnim instrukcijama i uputstvima za korišćenje
  • Provera ispravnosti komponenti koje ulaze u proces proizvodnje
  • Povezivanje komponenti
  • Provera kvaliteta polu i gotovog proizvoda
  • Obeležavanje uređaja
  • Briga o kompletnosti sadržaja kutije u koju se pakuje uređaj i obavezni propratni materijal
  • Briga o ispravnosti ambalaže i pakovanje proizvoda
  • Odlaganje komponenti i uređaja – pažljivo sortiranje i manipulacija
  • Održavanje radnog prostora, alata i radne opreme

Uslovi:

  • Sa ili bez radnog iskustva, poželjno sa iskustvom na sličnim ili istim poslovima
  • Odgovorno rukovanje opremom za rad
  • Poštovanje mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Briga o redu i čistoći na svom radnom mestu i u proizvodnoj hali

Lične karakteristike:

  • Blagovremenost i tačnost pri izvršavanju radnih zadataka
  • Pedantnost
  • Preciznost
  • Odgovornost
  • Prilagodljivost
  • Sklonost ka timskom radu

KONTAKTIRAĆEMO SAMO  KANDIDATE  KOJI  UĐU U UŽI  IZBOR.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...