/posao/logo/horecup.png
Prvi posao
Radnik u proizvodnji
Lokacija Beograd, Porodice Stojković 38
Rok za prijavu 04.05.2024.
Postavljeno 04.04.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Horecup d.o.o. je proizvođač papirne ambalaže. Uspešno poslujemo više od 20 godina.

Usled ubrzanog tempa razvoja i proširenja obima posla, a u cilju unapređenja poslovanja - tražimo odgovorne i obrazovane saradnike, koji bi se profesionalno usavršavali i svojim radom i znanjem napredovali zajedno sa našom kompanijom, za poziciju: RADNIK U PROIZVODNJI

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema IV/III stepen
  • Sa ili bez radnog iskustva
  • Odgovorno rukovanje opremom za rad
  • Poštovanje mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Briga o redu i čistoći na svom radnom mestu i u proizvodnoj hali

Opis posla:

  • Rad na proizvodnoj liniji
  • Rukovanje sa radnom opremom i mašinama u skladu sa radnim instrukcijama i uputstvima za korišćenje
  • Provera kvaliteta gotovog proizvoda
  • Pakovanje proizvoda
  • Održavanje radnog prostora, alata i radne opreme

Lične karakteristike:

  • Blagovremenost i tačnost pri izvršavanju radnih zadataka
  • Pedantnost
  • Preciznost
  • Odgovornost
  • Prilagodljivost
  • Sklonost ka timskom radu

Od nas možete očekivati mogućnost stalnog zaposlenja, redovnu zaradu i mogućnost napredovanja.

Ukoliko želite da radite u kompaniji koja je stabilna, koja se neprestano razvija, želite da učite i napredujete, a ispunjavate gore navedene uslove, pošaljite nam CV (poželjno sa fotografijom) i propratno pismo.

Prijave slati elektronskim putem.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...