Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Referent računovodstva
Lokacija Novi Beograd
Rok za prijavu 03.06.2023.
Postavljeno 19.05.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Knjigovodstvenoj agenciji Joveko d.o.o. sa Novog Beograda potreban radnik na određeno vreme za poslove u knjigovođsvu i administraciji.

Opis poslova:

  • Knjiženje poslovne dokumentacije
  • Finansijsko, robno-materijalno knjigovodstvo
  • Drugi administrativni poslovi

Uslovi:

  • Minimum SSS ekonomskog smera
  • Rad u MS Office paketu
  • Poželjno ali ne obavezno poznavanje programa Calculus
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Radno iskustvo poželjno ali nije neophodno

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem.

Konkuriši Prikaži adrese
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...