Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/nefertiti.png
Poslovi preko zadruge
Saradnik za prezentovanje projekta BW
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 18.04.2024.
Postavljeno 03.04.2024.
neto: 50.000 - 70.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme

Za potrebe našeg klijenta tražimo omladince za posao saradnik za prezentovanje projekta BW.

Uslovi rada:

Plata: 50.000-70.000 dinara

Broj radnih dana u nedelji: 6

Radno vreme: 8h

Smenski rad: Da, 2 smene (prva smena od 8h/10h do 16h/18h, I druga smena od 14h do 22h)

Rad vikendom: Da

Datum početka rada: Odmah ili što pre

Znanje jezika: Engleski poželjan

Na koji vremenski period je angažovanje: angažovanje na duže

Obavezna biografija kandidata (da, ne): Da

OSNOVNA ZADUŽENJA:

Prezentovanje projekta Beograda na Vodi na srpskom i/ili engleskom jeziku;
Efikasno usmeravanje potencijalnih klijenata prema prodajnom timu kroz prikupljanje njihovih kontakt podataka;
Učestvovanje u svim događajima koji promovišu projekat Beograd na Vodi.

TRAŽIMO KANDIDATE KOJI:

Poseduju pozitivan stav, energiju i profesionalan izgled;
Može uložiti kontinuirani napor ka sopstvenom razvoju;
Imaju izvanredne veštine prezentacije;
Imaju jake i tečne komunikacione veštine na engleskom jeziku;
U mogućnosti su za rad po fleksibilnom rasporedu (uključujući vikende i praznike) i na različitim lokacijama u okviru projekta Beograd na Vodi.

Studentsko-omladinske zadruge mogu angažovati isključivo lica koja nisu mlađa od 15 godina ni starija od 30 godina na osnovu Zakona o zadrugama (član 23). Ostale prijave neće biti uzete u razmatranje.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...