Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/dnd.png
Prvi posao
Stručni saradnik sa prodaju medicinskih aparata
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 02.06.2023.
Postavljeno 03.05.2023.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

DND Commerce d.o.o. je kompanija koja se bavi regionalnim snabdevanjem inovativnih medicinskih sredstava za različite operativne procedure, uređajima i potrošnim materijalom za sterilizaciju i kontrolu infekcija, bolničkim i profesionalnim dezinfekcionim sredstvima.

Savremenom  tehnologijom i kontinuiranom edukacijom težimo da budemo ZA KORAK ISPRED DRUGIH i u tom smislu podignemo nivo zdravstvene zaštite. Svi proizvodi ispunjavaju zahteve međunarodnih standarda i regulativa i koriste se u preko 80 zemalja širom sveta. Više o našem distributivnom programu, kao i o nama možete se informisati na našoj Web stranici www.dndcommerce.rs

POZIVAMO SVE ZAINTERESOVANE DA SE PRIJAVE NA KONKURS ZA RADNO MESTO: STRUČNI SARADNIK ZA PRODAJU MEDICINSKIH APARATA

Opis posla:

1.       Nabavka i prodaja medicinskih aparata za potrebe operacionih sala, laboratorija i sterilizacija na teritoriji Srbiji ali i zastupničkim zemljama u regionu i to Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Severne Makedonije

2.       Organizovanje poseta, i obilasci ustanova zdravstvene zaštite u cilju prezentacije i prodaje proizvoda

3.       Svakodnevna komunikacija sa inostranim poslovnim partnerima pismenim i telefonskim putem kao i putem video poziva u cilju dalje edukacije o proizvodima iz portfolija, dobijanja neophodnih informacija o konkurenciji na tržištu i asistiranja regulatornom i pravnom odeljenju firme u pogledu pribavljanja tenderske dokumentacije.

4.       Službena putovanja u zemlji i inostranstvu

5.       Kreiranje strategije prodaje proizvoda u saradnji sa rukovodstvom firme

6.       Izrada godišnjih, kvartalnih i mesečnih planova

7.       Asistencija i kontinuirani rad sa kolegama iz predstavništva u Bosni i Hercegovini, Makedoniji i poddistributerskih firmi iz Crne Gore i Hrvatske u pogledu upita vezanih za proizvode i pomoć pri realizaciji tendera (obuka nema komercijalni osnov, odnosno lica koja se uključuju u program obuke ne snose troškove po bilo kom osnovu)

8.       Svakodnevni rad na terenu, obilasci već postojećih kupaca i potraga za novim kupcima

Uslovi za konkurs:

IV, V ili VII stepen / poželjno medicinske ili farmaceutske struke
Obevezno znanje engleskog jezika (usmeno i pismeno)
Znanje rada na računaru (Microsoft Office paket)
Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
Odlične komunikacione sposobnost (usmene i pismene)
Tačnost, preciznost, pedantnost, poštovanje rokova
Odgovoran pristup poslu
Poželjno je prethodno radno iskustvo iz oblasti prodaje medicinskih sredstava

Mi Vam nudimo:

Obaveznu obuku i profesionalno usavršavanje, edukacije u zemljama inostranih partnera-proizvođača
Terenski i kancelarijski rad
Rad u prijatnom prostoru i kolektivu, stimulativnu zaradu shodno usavršavanju i napredovanju
Obezbeđenu obuku za rad u programu Pantheon

Zainteresovani kandidati biografiju mogu da proslede elektronskim putem.

U cilju što brže selekcije, samo sa odabranim kandidatima će prvo biti obavljeni telefonski intervju za posao. Kandidati koji budu ušli u uži krug biće ponovo kontaktirani i obavešteni o drugom krugu razgovora sa HR-om u prostorijama DND COMMERCE DOO.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...