Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/jungletribe1_1.jpg
Prvi posao
Turistički tehničar - menadžer turističkih aranžmana
Lokacija Beograd, Gospodar Jevremova 49
Rok za prijavu 14.06.2023.
Postavljeno 15.05.2023.
Puno radno vreme
1. smena
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

JUNGLE TRAVEL je turistička agencija sa preko 15 godina iskustva u vođenju dalekih destinacija. Naša misija je da naši putnici iskuse kulturu i prirodne lepote neke zemlje, da se upoznaju sa lokalnim stanovništvom i njihovim načinom života. Naša filozofija je da putujemo svetom sa osmehom, dobrom energijom i pozitivnim mislima. Pored Beograda, imamo kancelarije u Zagrebu, Sarajevo i Skoplju.

Trenutno tražimo nekoga ko će nam se pridružiti na poziciji: Turistički tehničar - menadžer turističkih aranžmana

Opis posla:

  • Kreiranje turističkih aranžmana
  • Komunikacija sa inostranim partnerima
  • Bukiranje smeštaja, transfera, izleta
  • Pregovaranje i praćenje plaćanja prema ino-partnerima
  • Komunikacija sa avio kompanijama, izdavanje avio karata
  • Praćenje prodaje, konkurencije i politika cena
  • Otvaranje novih destinacija
  • Koordinacija sa marketing odeljenjem
  • Koordinacija sa vodičima
  • Priprema dokumentacije za putovanje/za putnike i za vodiča

Ono što očekujemo:

  • Prethodno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • Odlične komunikacijske i organizacione veštine
  • Praćenje paralelnih procesa i multitasking
  • Potrebno napredno poznavanje Excel alata
  • Odgovornost, preciznost
  • Urednost i pedantnost
  • Inicijativa i inovativnost
  • Rad pod pritiskom
  • Ljubav prema putovanjima

Mi nudimo:

  • Pozitivnu i prijateljsku atmosferu
  • Dinamično okruženje i stalni rast
  • Internacionalnu i regionalnu saradnju
  • Mogućnost putovanja i otkrivanje sveta

Samo odabrani kandidati će biti pozvani na razgovor.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...