Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/cargo logo_1.jpg
Prvi posao
Viljuškarista (Magacioner)
Lokacija Dobanovci (Surčin)
Rok za prijavu 10.04.2024.
Postavljeno 26.03.2024.
Puno radno vreme

Da li želite da se zaposlite u „cargo-partner“-u jednoj od vodećih međunarodnih kompanija koje se bave organizacijom avionskog, pomorskog i drumskog prevoza robe, kao i pružanjem usluga iz oblasti špedicije, logistike i skladištenja, sa kancelarijama u 40 država širom sveta sa više od 4.000 zaposlenih? Našem timu u Srbiji potreban je:

VILJUŠKARISTA

(Magacioner)

Postanite deo našeg pobedničkog tima u Logističkom centru u DOBANOVCIMA!

Nudimo:

  • Redovnu isplatu mesečnih zarada
  • Redovnu isplatu bonusa
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Odlične uslove rada i druge pogodnosti

Opis posla:

  • Istovar/utovar kontejnera/kamiona viljuškarom (i/ili ručno – potrebna je sposobnost za obavljanje fizičkog rada)
  • Pripremanje, izdvajanje, slaganje, pakovanje, obeležavanje i sortiranje robe
  • Pripremanje prijemne i otpremne dokumentacije
  • Vođenje brige o opremi i održavanje čistoće u skladištu

Očekujemo:

  • Da budete vredni, odgovorni, tačni i organizovani
  • Da budete spremni na plaćeni prekovremeni rad

DODATNA PREDNOST ZA KANDIDATE KOJI IMAJU:

  • Iskustvo u upravljanju viljuškarom (sa ili bez sertifikata)
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Osnovno poznavanje sistema za upravljanje u skladištu
  • Osnovno poznavanje procedure carinskog skladištenja

Ukoliko hoćete da radite i da zaradite, mi bismo želeli da Vas upoznamo.

Pošaljite nam odmah Vašu biografiju i prijavu za posao elektronskim putem ili na adresu:

“cargo-partner” d.o.o. Beograd-Dobanovci,
Ugrinovačka 205,
11272 Dobanovci

Samo kandidati koji ispunjavaju gore navedene uslove biće uzeti u razmatranje, a najuži broj biće kontaktiran.

Izrazi korišćeni u ovom oglasu, a koji su radi preglednosti dati u jednom gramatičkom rodu, bez diskriminacije odnose se podjednako na muškarce i na žene.

www.cargo-partner.com

Konkuriši Prikaži adrese
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...