Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Komercijalista
Lokacija Beograd, Zemun
Rok za prijavu 31.05.2023.
Postavljeno 16.05.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

ANDING TRADE DOO je nespecijalizovano mikro preduzeće za veleprodaju sredstava i pribora za održavanje kućne hemije i profesionalne higijene, i uspešno poslujemo više od 20 godina.

Zbog povećanog obima posla potrebno nam je da zaposlimo odgovornu, radnu i po mogućnosti ambicioznu osobu, koja će raditi KOMERCIJALNE POSLOVE.

Nalazimo se u Zemunu na adresi Batajnički drum 6d, preko puta autobuske stanice kod preduzeća “Galenika Magmasil” i “Pharmaswiss”. Autobusi koji staju na našoj stanici su: 73, 703, 704, 706. U okviru firme obezbeđeno je besplatno parking mesto.

OPIS POSLA

-        Unapređenje i širenje postojeće baze saradnika, kupaca i dobavljača;

-        Kreiranje planova i organizovanje obilazaka potencijalnih kupaca sa nadogradnjom prodajne mreže;

-        Svakodnevan kontakt sa starim/novim kupcima, putem telefona, e-maila, i sprovođenjem redovnih obilazaka;

-        Pružanje neophodnih informacija kupcima o proizvodima i uslugama kompanije, a takođe i odgovornost za prikupljanje svih relevantnih informacija radi izrade ponude;

-        Sklapanje ugovora sa kupcima i nadgledanje rokova realizacije, naplate potraživanja;

-        Kreiranje i izrada izveštaja o postignutim rezultatima i sprovedenim aktivnostima za potrebe menadžmenta firme;

-        Otpremanje - odvoz robe ka starim/novim kupcima;

-        Ostale aktivnosti u skladu sa prirodom posla koji obavlja i po nalogu Poslodavca;

USLOVI

-        Minimum srednja stručna sprema, a poželjna VSS.

-        Iskustvo u prodaji ili sličnoj branši.

-        Smisao za rad sa ljudima, izražene komunikacione veštine;

-        Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office, internet).

-        Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač).

POGODNOSTI ZA ZAPOSLENE

-        Rad se obavlja samo u prepodnevnoj smeni od 8 - 16h, sa jednom radnom subotom u mesecu.

-        Zagarantovana i redovna isplata dogovorene zarade. Dogovorena zarada može biti uvećana na osnovu ostvarenog i naplaćenog prometa.

-        Posle 3 meseca mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme.

Ukoliko smatrate da možete uspešno da obavljate ponuđeni posao i ispunjavate tražene uslove, molimo Vas da svoj CV dostavite elektronskim putem.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...