Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Medicinska sestra - vaspitač
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 19.04.2024.
Postavljeno 04.04.2024.
neto: 60.000 - 80.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Naš vrtić u Medakoviću, na adresi Jovana Belića 12, Beograd, otvara vrata za novog člana tima medicinskih sestara-vaspitača. Ako ste stručna, brižna i posvećena osoba koja ima strast prema radu sa decom, ovo je savršena prilika za vas. Postanite deo naše profesionalne ekipe i zajedno sa nama kreirajte sigurno i zdravo okruženje za naše mališane, pružajući im ljubav, toplinu i razumevanje.

Opis posla:

  • Planiranje i sprovođenje inspirativnih edukativnih aktivnosti u skladu sa programom vrtića.
  • Posvećenost bezbednosti i zdravlju dece.
  • Rad na razvoju socijalnih, emocionalnih i kognitivnih veština kod dece.
  • Aktivna komunikacija sa roditeljima o napretku i potrebama njihove dece.

Šta nudimo:

  • Besplatni obroci tokom radnog vremena.
  • Radno vreme od 7 sati dnevno.
  • Rad u lepom i prilagođenom prostoru kuće sa dvorištem.
  • Kolegijalna atmosfera i podrška za svaku vašu ideju.
  • Obuka i mentor za sve nove kolege sa malo ili bez ikakvog iskustva.
  • Očekivana plata od 60.000 do 80.000 RSD, u zavisnosti od iskustva i obima posla.

Šta očekujemo od Vas:

  • Kolegijalnost na prvom mestu.
  • Diplomu vaspitača ili odgovarajuće obrazovanje.
  • Sposobnost za rad u timu i odlične komunikacijske veštine.
  • Strast prema radu sa decom i sposobnost inspirisanja i motivisanja.
  • Poštovanje etičkih normi i standarda u radu sa decom.

Prijava: Pošaljite nam svoj CV i, po želji, motivaciono pismo elektronskim putem.

Pridružite se našem timu i zajedno pružimo deci nezaboravno iskustvo u kolektivu u kome svako želi da provede vreme. Srećno i vidimo se!

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...