Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/protecta.gif
Prvi posao
Operater (službenik obezbeđenja) u kontrolno-operativnom centru
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 31.05.2023.
Postavljeno 16.05.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Privredno društvo Protecta group d.o.o. Beograd vodeća je domaća grupacija, specijalizovana za poslove bezbednosti imovine i lica koja svojim klijentima pruža sve usluge iz oblasti privatnog obezbeđenja i tehničke zaštite, sa sedištem u Beogradu, Južni bulevar br.144, i ovim putem objavljuje konkurs za rad na radnom mestu: Operater (službenik obezbeđenja) u kontrolno-operativnom centru

Opis posla:

  • Javljanje na telefon
  • Praćenje rada sistema koji se nalaze u Kontrolno operativnom centru
  • Rad na specijalizovanim softverskim alatima
  • Koordinacija timova i praćenje realizacije zadataka
  • Kontakt sa korisnicima
  • Izveštavanje o preduzetim merama
  • Rad sa PPZ centralom

Uslovi za kandidate:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Psihofizička sposobnost za obavljanje poslova fizičko-tehničkog obezbeđenja
  • Poznavanje rada na računaru MS Office, posebno Excel programa
  • Dobre komunikacione i organizacione veštine

Prednost:

  • Kandidati koji poseduju licencu LF1 ili LF2
  • Položen stručni ispit iz PPZ

Pružamo:

  • Stimulativnu i redovnu zaradu
  • Bonuse
  • Stalnu obuku i usavršavanje
  • Karijerno napredovanje

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem dinamičnom timu profesionalaca, očekujemo Vašu prijavu.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijavljivanjem na oglas, dajete suglasnost da se vaši lični podaci koriste u svrhu regrutacije i selekcije za oglašeno radno mesto u našoj kompaniji. Svi podaci koje budemo obrađivali biće poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...