Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/ciak auto logo.png
Prvi posao
Prodavac rezervnih delova za automobile
Lokacija Užice
Rok za prijavu 10.04.2024.
Postavljeno 26.03.2024.
Puno radno vreme

Zbog proširenja tržišta i većeg obima posla, raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto:

PRODAVAC rezervnih delova za automobile

Opis posla:

  • Pružanje kvalitetne usluge kupcima
  • Radi na kasi i naplaćuje prodatu robu potrošačima
  • Vrši istovar robe i izlaganje na prodajne police
  • Odgovara za manipulaciju robom
  • Prati asortiman i unapređuje odnos sa kupcima
  • Praćenje zaliha i naručivanje robe
  • Rad na fiskalnoj kasi i vođenje potrebne dokumentacije
  • Izlaganje robe i postavljanje promotivnog materijala
  • Kontrola zaliha robe i periodično popisivanje
  • Svakodnevno održavanje higijene u prodajnom prostoru, servisu i pomoćnim prostorijama
  • Vođenje računa o robi, kao i dokumentaciji koja je vezana za prodajno mesto
  • Stalan rad na unapređenju prodajnih rezultata i usluge

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo od 2 godine
  • SSS (srednja stručna sprema)
  • Neophodno poznavanje rada na računaru

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije. Svim kandidatima se unapred zahvaljujemo na zainteresovanosti za rad u našoj kompaniji i ukazanom poverenju.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...