Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/logo sky partner5a3fa723410f1f501c1458bdb95dbc5b.png
Prvi posao
Radnik za utovar i istovar prtljaga
Lokacija Aerodrom ''Nikola Tesla''
Rok za prijavu 10.02.2023.
Postavljeno 11.01.2023.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Kompanija SKY Partner vrši pružanje usluga zemaljskog opsluživanja vazduhoplova, putnika, prtljaga i robe na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu uključujući i usluge centraže aviona kako na aerodromu Beograd tako i širom sveta.

Pridružite se našem timu na poziciji:

Radnik za utovar i istovar aviona

Opis poslova:

  • vrši utovar, istovar i sortiranje prtljaga
  • vrši utovar i istovar tereta iz aviona
  • vrši utovar, istovar i pretovar robe

Potrebni uslovi:

  • vozačka dozvola B kategorije
  • visok nivo odgovornosti
  • spremnost na rad u smenama

Omogućavamo Vam:

  • obuku za specifično radno mesto
  • rad u dinamičnom okruženju
  • kontinuiranu podršku i razvoj uz mogućnost napredovanja

Očekujemo Vaše prijave.

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug izbora.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...