Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/katembo.png
Prvi posao
Administrativni radnik
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 30.05.2023.
Postavljeno 15.05.2023.
Puno radno vreme
1. smena
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Građevinska kompanija Katembo House d.o.o. posluje na tržištu Srbije od 2018. godine. Bavi se izgradnjom stambenih i nestambenih objekata na području Beograda i okoline. Potražujemo administrativnog radnika koji ce radom iz kancelarije odgovoriti svakodnevnim izazovima u poslu.

Opis posla:

  • Evidencija ulaznih i izlaznih faktura
  • Izrada izlaznih faktura i situacija, slanje na SEF
  • Evidencija dinarskih i deviznih izvoda
  • Kontinuirano praćenje i usaglašavanje stanja potraživanja i obaveza
  • Saradnja sa knjigovodstvom i firmama iz oblasti zaštite na radu
  • Prijava i odjava zaposlenih
  • Arhiviranje
  • Pripremanje dokumentacije za banke i druge institucije
  • Izrada raznih izveštaja po nalogu direktora

Kvalifikacije:

  • Minimum SSS, poželjno ekonomske struke
  • Poznavanje Microsoft Office paketa obavezno
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Od vas tražimo:

  • Profesionalan pristup radnim obavezama
  • Precizno i ažurno pristupanje radnim zadacima
  • Timski rad i aktivna komunikacija sa kolegama
  • Znanje engleskog jezika na osnovnom nivou
  • Poznavanje rada na računaru

Nudimo vam:

  • Rad u korektnim uslovima i prijatnoj atmosferi
  • Mogućnost aktivnog usavršavanja i napredovanja

Ukoliko ste ambiciozna, lojalna i vredna osoba i želite da se zaposlite i napredujete u kompaniji koja profesionalno pristupa poslovanju i motiviše svoje zaposlene, onda ste prava osoba za naš tim. CV slati elektronskim putem.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...