/posao/logo/logoee36ef0d225228ec44460b73bd3b10ce.jpg
Prakse
Advokatski pripravnik
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 24.09.2024.
Postavljeno 09.09.2024.
Nepuno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Advokatska kancelarija “BORAS” iz Beograda, raspisuje konkurs za prijem na poziciju Advokatski pripravnik.

Uslovi:

Završen pravni fakultet,
Poznavanje rada na računaru (MS Office paket),
Preciznost, posvećenost i odgovornost u poslu,
Komunikativnost i snalažljivost,
Prednost kandidatima bez radnog iskustva u struci.

Opis posla:

Rad u advokatskoj kancelariji pod nadzorom mentora advokata;
Pomoć i učešće u pripremi pravnih akata, istraživanje pravnih pitanja i pružanje podrške advokatima u radu;
Komunikacija sa klijentima, uključujući sastanke, pregovore i zastupanje na suđenjima;
Prisustvovanje sastancima sa klijentima i u sudnicama kako bi se steklo iskustvo u vođenju slučajeva;
Mentorstvo i podrška iskusnih advokata;
Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja;
Izučavanje pravnih propisa i pravne literature.
Osposobljavanje za samostalno obavljanje advokatske profesije.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji su prošli prvi krug konkursa.

Prijave se podnose elektronskim putem.

Kontakt osoba: Advokat Petar Ožegović - broj u dnu

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.