Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Agent prodaje na hrvatskom jeziku
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 09.06.2023.
Postavljeno 10.05.2023.
70.000 - 200.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Ukoliko ste energična i komunikativna osoba i govorite tečno Hrvatski jezik, Nivolo vas očekuje  pridružite se našem timu!

Mi smo međunarodna kompanija u onlajn trgovini, prisutna više od 6 godina na globalnom tržištu (zemlje Zapadne Evrope, Afrike i Latinske Amerike), koja garantuje stabilnost u radu, profesionalni i lični razvoj.

U potrazi smo za Agentom prodaje sa znanjem hrvatskog jezika.

Opis posla:

  • Aktivna prodaja kupcima, na dolaznim pozivima (bez hladnih poziva);
  • Obrada zahteva kupaca prema razvijenim fazama prodaje;
  • Unos podatke za isporuku.

Nudimo Vam:

  • Rad u prijatnom internacionalnom okruženju;
  • Profesionalni i lični razvoj;
  • Mogućnost brzog napredovanja;
  • Profesionalnu obuku za prodaju i rad na platformama;
  • Transparentan, fiksni platni sistem(70 000din) + procenat prodaje, razni bonusi i premije;
  • Lojalno rukovodstvo koje ceni svoje zaposlene;
  • Raspored rada 2/2 od 9h do 21h; (dva dana radite pa dva dana odmarate, nezavisno od kalendarskih dana)
  • Pored prijatne kancelarije, čeka Vas prijateljska atmosfera i koherentan tim internacionalnih stručnjaka;
  • Tim building, korporativne proslave;
  • Kafa, čaj, kolačići.

Šta očekujemo od Vas:

  • Da tečno govorite Hrvatski jezik;
  • Motivaciju za usavršavanjem i postizanjem vrhunskih rezultata;
  • Izuzetne veštine komunikacije;
  • Iskustvo u radu u call-centru ili na poziciji Agent prodaje će biti prednost, ali nije neophodno.

Spremni smo da Vas obučimo o svemu!

Ako ste zainteresovani za posao pošaljete prijavu elektronskim putem.

Kontaktiraćemo Vas tokom dana.

Kompanija ,,NIVOLO" Vas očekuje!

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...