Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/screen shot 20211220 at 5.42.07 pm9bf96e4e1512c9ffa54abb6aa9dc4d95.png
Honorarni poslovi
Anketar na terenu
Lokacija Novi Sad | Terenski rad
Rok za prijavu 22.06.2024.
Postavljeno 07.06.2024.
neto: 50.000 RSD (mesečna plata)
Nepuno radno vreme
1. i 2. smena

ANKETAR NA TERENU

4 sata radno vreme

HYLA Srbija nalazi se u Novom Sadu i lider je u proizvodnji i prodaji aparata za prečišćavanje i filtraciju vazduha.
Kompanija Hyla International posluje od 1999. godine i lider je u proizvodnji i prodaji sistema za čišćenje vazduha i prostorija. Posluje u preko 80 zemalja širom sveta.
Naš zadatak kao zvaničnog distributera jeste da na najbolji mogući način predstavimo pomenute proizvode i obezbedimo njihovu dostupnost našim klijentima.

Zaduženja:

·       Odgovorno i na vreme obavljanje svih poverenih zadataka

·       Anketiranje domaćinstava na unapred određenom terenu i u jasno definisanim rokovima

·       Vođenje evidencije rezultata na terenu

·       Saradnja sa liderom

Stručna znanja i iskustva:

·       Minimum SSS

·       Kompjuterska pismenost

·       Poželjno je da kandidat ima iskustva u radu kao anketar, ali nije neophodno

·       Odgovornost, pouzdanost, spremnost na terenski rad

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da Vaša znanja i sposobnosti odgovaraju našim potrebama, pošaljite nam svoju biografiju poželjno sa fotografijom elektronskim putem.

Našeg budućeg saradnika očekuju dobri uslovi za rad i adekvatna zarada.

Samo kandidati koji uđu u naš uži izbor biće kontaktirani.

Rok za konkurisanje: do popune mesta

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...