Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/tatravagonka.gif
Prvi posao
Bravar
Lokacija Subotica (obezbeđen smeštaj)
Rok za prijavu 07.04.2023.
Postavljeno 23.03.2023.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Kompanija Tatravagonka Bratstvo d.o.o. je kompanija sa istorijom dugom preko 130 godina. Proizvodni program se bazira na proizvodnji, popravci, reviziji i rekonstrukciji teretnih vagona. Posedujemo savremene mašine i uređaje potrebne za rad na vagonima, kao i potrebne sertifikate kvaliteta za rad koji zadovoljavaju većinu evropskih propisa. Zajedno sa stručno obučenim osobljem, spremni smo da odgovorimo visokim kvalitetom i pouzdanošću različitim zahtevima kupaca. Našem stručnom timu potreban je: Bravar

OPIS POSLOVA:

  • samostalno izvodi bravarske radove na izradi radnog komada, demontaži i/ ili sklapanju, montaži podsklopova i sklopova po radnom nalogu,
  • na osnovu otvorenih radnih naloga na mašinama izrađuje razne proizvode od lima, metalnih ploča i profila,
  • obavlja sve bravarske poslove pri izradi i montaži mašina, uređaja i instalacija,
  • radi poslove brušenja, bušenja materijala pri izradi gotovog proizvoda,
  • izrađuje i montira radne skele i platforme,
  • priprema krojenjem po meri elemente potrebne za rad,
  • čisti i odmašćuje elemente zavarivanja,
  • obrađuje mesto vara,
  • vrši antikorozivnu zaštitu vara i objekta zavarivanja.

USLOVI:

  • srednja stručna sprema III stepena (smer: bravar),
  • potrebno prethodno radno iskustvo minimum 1 godina na poslovima u struci bravarskih poslova,
  • sposobnost rada na visini (prednost),
  • tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu, te spremnost na stalno usavršavanje.

OBEZBEĐUJEMO PO ZAKONU:

  • topli obrok,
  • regres,
  • putni trošak.

PREDNOSTI:

  • sportske aktivnosti za zaposlene,
  • edukacije, kursevi i usavršavanja,
  • obezbeđen smeštaj za kandidate koji nisu iz Subotice,
  • 13. plata.

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za stalno usavršavanje, prijavite se na naš konkurs. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...