/posao/logo/viainzenjeringlogoznakispiscir395a25210a59451f9ed931f41fc4bdd1.jpg
Prvi posao
Diplomirani inženjer građevinarstva - smer konstrukcije
Lokacija Novi Sad, Beograd
Rok za prijavu 10.11.2024.
Postavljeno 11.10.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

O nama:

Via inženjering d.o.o. Novi Sad posluje punih 20 godina na tržištu Srbije, u oblasti projektovanja saobraćajnica i ostalih saobraćajnih površina, zatim saobraćajne signalizacije, hidrotehničkih instalacija, a od 2017. godine, i u oblasti projektovanja mostova i ostalih putnih objekata.

Najveći deo naših projekata u poslednjih nekoliko godina odnosi se na održavanje puteva, prvenstveno državnih puteva, čiji je upravljač JP Putevi Srbije (redovno i urgentno održavanje, rehabilitacija).

Na drugom mestu, nalaze se projekti izgradnje i rekonstrukcije puteva i saobraćajnica u gradovima i naseljenim mestima, kao i izgradnje objekata od državnog značaja. Osim navedenog, bavimo se projektovanjem svih ostalih saobraćajnih površina, u zavisnosti od potreba i zahteva investitora.

Opis posla:

Saradnik na izradi projekata konstrukcija, sanacije klizišta, elaborata rehabilitacije, redovnog održavanja. Posao se obavlja u udobnom poslovnom prostoru, koji je opremljen najsavremenijom opremom i potrebnim softverima.

Uslovi, veštine i osobine kandidata:

  • VII/VII1 stepen stručne spreme – građevinski fakultet – odsek/smer – konstrukcije
  • Sa ili bez radnog iskustva
  • Rad na računaru, poznavanje programa – ArmCAD, AutoCAD, MS Office
  • Spremnost na timski i individualni rad u dinamičnom okruženju
  • Visok nivo motivacije i angažovanosti
  • Analitičnost i sistematičnost u radu
  • Sposobnost za rad na više projekata istovremeno
  • Visok stepen efikasnosti u radu i usmerenosti na rezultat
  • Posvećenost, rad na sopstvenom usavršavanju i odgovoran pristup poslu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Pogodnosti kod poslodavca:

  • Mogućnost sticanja znanja i iskustva na značajnim projektima, a samim tim i licence odgovornog projektanta,
  • Mogućnost napredovanja, koje zavisi od volje i sposobnosti kandidata.
Konkuriši Prikaži adrese
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.