Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prakse
Farmaceutski tehničar stažer
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 19.07.2024.
Postavljeno 05.07.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Apoteka „Nobel apoteka“ traži motivisanog i odgovornog farmaceutskog tehničara stažera za pridruživanje našem timu!

Opis posla

Obuka za:

  • izdavanje lekova i dijetetskih suplemenata prema receptima i bez recepta
  • savetovanje pacijenata o pravilnoj upotrebi lekova
  • rad na kasi i vođenje evidencije o izdavanju lekova
  • rad sa dokumentacijom i vođenje farmaceutskih evidencija
  • učestvovanje u redovnim spoljnim edukacijama

Uslovi:

  • završena škola za farmaceutskog tehničara
  • bez ili sa minimalnim radnim iskustvom (stažer početnik)
  • dobre komunikacione veštine i ljubaznost prema pacijentima
  • sposobnost rada u timu i pod pritiskom
  • tačnost, pedantnost i odgovornost u radu

Nudimo:

  • mogućnost stručnog usavršavanja i sticanja praktičnog iskustva.
  • prijateljsko i podržavajuće radno okruženje
  • beneficije

Kako se prijaviti?

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da pošaljete svoj CV elektronskim putem.

Kontakt: Apoteka „Nobel apoteka“

Adresa: Generala Ljubomira Milića 7, Voždovac, Beograd

Telefon: Prikaži broj telefona

Radujemo se vašim prijavama!

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...