Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/novi logo mkmr4cec214770d3ba74b41252a200570314.jpg
Host/Hostesa
Lokacija Kopaonik (obezbeđen smeštaj i hrana)
Rok za prijavu 03.02.2023.
Postavljeno 19.01.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Hotel Grand Kopaonik je jedan od najboljih srpskih hotela sa tradicijom dugom četiri decenije, a od 2009. godine posluje u okviru kompanije MK Group. Kao lider u svojoj oblasti, kompanija ima za cilj da integriše najkvalitetnije hotelske sadržaje i vrhunsku uslugu u svoj najvažniji hotelski brend – Grand Kopaonik. Koristeći i kontinuirano unapređujući potencijale same destinacije u segmentu zimskog, letnjeg i kongresnog turizma, na način koji je održiv i koji ima višestruku korist za celu turističku privredu ovog dela naše zemlje. Kroz konstantno unapređivanje poslovanja i osnaživanje zaposlenih, Grand Kopaonik uspešno neguje duh i tradiciju domaćeg gostoprimstva u kombinaciji sa savremenim trendovima turizma i ugostiteljstva.

Pridružite se uspešnom timu hotela Grand na poziciji: Host/Hostesa

Opis posla:

  • Prihvatanje i organizacija restoranskih rezervacija
  • Dočekivanje, upućivanje i smeštanje gostiju za njihov sto
  • Uzimanje porudžbina za pića i predjelo
  • Poznavanje celokupne ponude hrane i pića i koncepta svih restorana
  • Adekvatno deljenje potrebnih informacija kako gostima, tako i restoranskom timu
  • Asistiranje konobaru prilikom servisa hrane i pića, po potrebi

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Znanje engleskog jezika
  • Izražena komunikativnost
  • Minimum 6 meseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • Rad u renomiranoj, stabilnoj kompaniji i stručnom i ambicioznom timu
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • Smeštaj i obroke u centru Kopaonika
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...