/posao/logo/ralu.logistika.jpg
Prvi posao
Junior referent prodaje
Lokacija Ugrinovci
Rok za prijavu 24.07.2024.
Postavljeno 09.07.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

O poslodavcu

Ralu Srbija deo je RALU grupe vodeće regionalne transportno logističke kompanije u hlađenom i smrznutom režimu.

Preduzeće smo koje se bavi pružanjem usluga transporta na međunarodnom nivou, na području cele Evrope.

Pružamo Vam priliku da svoju karijeru razvijete u prodaji, u dinamičnom i iskusnom timu, na poziciji:

Uslovi:

  • Obrazovanje saobraćajnog, ekonomskog, organizacionog ili sličnog usmerenja;
  • Poželjno znanje engleskog jezika;
  • Poželjno poznavanje nemačkog jezika;
  • Poželjno znanje rada na računaru (MS Office).

 Opis posla:

  • Učestvovanje u operativnom procesu prodaje usluge transporta;
  • Učestvovanje u izradi ponuda, kalkulacija i ostale dokumentacije vezano za rad s ključnim kupcima;
  • Učestvovanje u organizaciji uvozno-izvoznih naloga vezanih za drumski transport;
  • Učestvovanje u identifikaciji i upravljanju poslovnim rizicima;
  • Saradnja sa svim radnim jedinicama unutar Komapanije.

Nudimo:

  • Obuku i znanje zakonske regulatve iz oblasti transporta u hladnom lancu;
  • Sticanje iskustva u pregovaračkim i komunikacionim veštinama, ka kupcima I tržištu;
  • Razvoj analitičih sposobnosti;
  • Brigu o zdravlju zaposlenih;
  • Tim koji ceni saradnju i podstiče lični profesionalni razvoj;
  • Rad u međunarodnoj, inovativnoj i ekonomski stabilnoj međunarodnoj Kompaniji.

Smatramo da ste prijavom na ovaj konkurs saglasni da Vas, ukoliko ne budete izabrani u prvom krugu selekcije, možemo kontaktirati u narednom periodu. Svi podaci biće arhivirani u bazi podataka poslodavca i biće dostupni samo saradniku u HR procesu u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...