/posao/logo/univer.png
Prvi posao
Kasir - prodavac
Lokacija Sremska Mitrovica, Pančevo, Ruma, Inđija, Stara Pazova + 5 mesta
Rok za prijavu 24.09.2024.
Postavljeno 09.09.2024.
neto: 60.000 - 65.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena

Univerexport  je najveći domaći trgovinski lanac u Srbiji.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 34 godine.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za svoje objekte na lokacijama: Sremska Mitrovica, Pančevo, Ruma, Inđija, Stara Pazova, Jagodina, Užice, Nova Pazova, Batajnica, Vrdnik,  raspisuje konkurs za poziciju: Kasir - prodavac

Mi Vam nudimo:

  • Neto zaradu od 60.000 - 65.000 dinara za redovan rad
  • Mogućnost napredovanja, stimulacija i razvoja karijere
  • Univerexport benefit kartica i popusti za kupovinu

Obezbeđujemo po zakonu:

  • Prijavu od prvog dana na pun iznos zarade

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama
  • Pakovanje robe potrošačima na kasama i posluživanje potrošača željenom robom
  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija
  • Rad na popunjavanju ostalih odeljenja-voće, prehrana, hemija
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.