Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/laguna.delfi.jpg
Prvi posao
Konobar - šanker
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 20.02.2024.
Postavljeno 05.02.2024.
Puno radno vreme
1. i 2. smena

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju: KONOBAR - ŠANKER (M/Ž), Beograd

Tražimo posvećenog konobara - šankera, timskog igrača koji bi se priključio našem timu kafeterija Bukmarker.

Od kandidata tražimo:

  • Pouzdanu i komunikativnu osobu koja ostvaruje dobru saradnju sa ostalim članovima tima
  • Osobu koja svoje zadatke odrađuje na najvišem nivou
  • Ljubav prema poslu ali i prema knjigama

Naša kafeterija nudi mnogo mogućnosti i u skladu sa tim tražimo osobu koja će aktivno učestvovati u razvoju naših vizija poslovanja.

Opis posla:

  • Priprema i služenje pića
  • Služenje kolača i sladoleda
  • Komunikacija sa gostima
  • Rad u šanku
  • Održavanje higijene radnog prostora
  • Rad na kasi, izdavanje računa i naplata
  • Rad po smenama, puno radno vreme

Šta mi nudimo:

  • Privilegovano radno vreme van sezone koje prati radno vreme knjižare
  • Dva slobodna dana sedmično
  • Prijava i ugovor o radu na puno radno vreme
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Rad u pozitivnoj atmosferi knjižare
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Laguna i DELFI su dve firme pod jednim krovom, pa očekujemo i da naše kafeterije promovišu iste vrednosti koje mi razvijamo već skoro 15 godina. Laguna je lider među izdavačima u regionu. DELFI knjižare su sinonim za knjižaru u celoj zemlji, a Kafeterija Bukmarker se razvija po istim standardima.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...