Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/maxbetlogo.png
Prvi posao
Konobar/-ica
Lokacija Beograd, Niš, Novi Sad, Vrnjačka Banja, Subotica
Rok za prijavu 10.06.2023.
Postavljeno 26.05.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

MaxBet grupacija se već 30 godina bavi priređivanjem igara na sreću. Našim igračima pružamo vrhunski doživljaj na preko 330 lokacija na teritoriji Srbije i putem online aplikacije. Pored toga, izgradili smo jako prisustvo na tržištima Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Severne Makedonije, tako da sada naš tim broji preko 2.800 izuzetnih ljudi. Čovek je naš pokretač jer zaposleni sprovode misiju i tako predstavljaju najveću vrednost. Želimo da zapošljavamo odgovorne i izuzetne ljude.! Raspisujemo konkurs za poziciju:

KONOBAR/ICA

Opis posla:

  • Postavljanje i pripremanja stolova
  • Doček, smeštaj i primanje porudžbine od gosta
  • Prenos porudžbine kuhinji/šanku i briga da se gost usluži što brže i kvalitetnije
  • Usluživanje gosta, upoznavanje gosta o ponudi objekta
  • Ispostavljanje računa i naplata usluga
  • Ispraćaj gosta i pospremanje stola nakon upotrebe
  • Poznavanje  I predstavljanje karte pića, jelovnika, vinske karte, celokupne ponude i programa lokala
  • Primopredaja smene, obračun i predaja pazara po propisanoj proceduri
  • Promovisanje duha dobrog ugostiteljstva
  • Održavanje visokog nivoa komunikacije, dobrih manira i saradnje sa kolegama

Uslovi za kandidate:

  • III stepen stručne spreme
  • Posedovanje sanitarne knjižice
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
Konkuriši

Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...