Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/5da56b9f74b4a_intercars2015logo_hor_podstawowe_poziome_pantone_page0001.jpg
Prvi posao
Magacioner
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 26.09.2023.
Postavljeno 11.09.2023.
Puno radno vreme

Inter Cars je najveći distributer rezervnih delova za putnička, laka dostavna i teretna vozila u centralnoj i istočnoj Evropi. Asortiman proizvoda takođe uključuje delove za građevinske mašine i poljoprivredna vozila, garažnu opremu, gume, baterije, maziva, rezervne delove za motocikle i slično. Preko svojih međunarodnih distributivnih lanaca, Inter Cars snabdeva robom, od oko 600 proizvođača, više od 60 hiljada registrovanih kupaca.

Inter Cars-ov sistem sastoji se od više od 600 predstavništava prodaje u Evropi (Poljska, Češka, Slovačka, Mađarska, Rumunija, Bugarska, Srbija, Hrvatska, Slovenija, Bosna i Hercegovina, Grčka, Italija, Letonija, Litvanija, Moldavija, Estonija, Ukrajina, Velika Britanija).

Zbog brzog rasta, razvoja u regionu i ambicioznih planova širenja mreže poslovnica, kompanija Inter Cars d.o.o., traži kandidata za poziciju:

Magacioner

Beograd, Makiš

(više izvršilaca)

Opis posla:

  • Prijem robe u magacin upotrebom Barkod skenera i označavanje deklaracijama
  • Provera količine i stanja robe na prijemu
  • Pravilno uskladištenje robe i dodeljivanje elektronskih lokacija u skladištu (WMS)
  • Manipulacija robom i priprema za isporuku
  • Popis stanja robe u skladištu (po potrebi)

Od kandidata očekujemo:

  • Srednja stručna sprema (minimalno)
  • Sposobnost za rad u timu i podrška ostalim članovima
  • Posvećenost, odgovornost i dobra organizacija u poslu
  • Poželjno radno iskustvo u magacinu

Nudimo vam:

  • Stimulativnu zaradu
  • Dinamično radno okruženje u internacionalnoj kompaniji
  • Obuku za rad sa savremenim softverskim alatima
  • Profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja

Očekujemo kandidate sa izraženom motivacijom i ambicijama. Nudimo vam podsticajno radno okruženje zasnovano na našem iskustvu iz 18 zemalja, sa mogućnostima ličnog napretka. Ako imate iskustva u autoindustruji, mogućnosti i želje da razvijete i kreirate nešto novo, očekujemo vašu prijavu.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...