Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/wfclogo.jpg
Prvi posao
Magacioner u magacinu voća i povrća
Lokacija Beograd, Surčin
Rok za prijavu 17.07.2024.
Postavljeno 02.07.2024.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena

Mesto: Beograd - Surčin

Sprema: Srednja stručna sprema

Radno vreme: Puno radno vreme

Rad u tri smene sa dva slobodna dana nedeljno

Posebni uslovi: Rad na temperaturi od 4-8°C

Potreban broj kandidata: 4

Opis posla:

  • Prijem porudžbina, komisioniranje, slaganje i izdvajanje robe po radnim nalozima
  • Odgovorno ponašanje prema robi u magacinu prilikom skladištenja i manipulacije
  • Odgovorno ponašanje prema repromaterijalu i sredstvima za rad u magacinu
  • Uredno raspoređivanje robe i repromaterijala u magacinskom prostoru
  • Vođenje računa o količinama i rokovima trajanja robe
  • Prijem i evidencija povraćaja i zamena
  • Održavanje higijene u radnom prostoru, magacinu
  • Sprovođenje sve relevantne administracije vezane za izdavanje robe
  • Strogo poštovanje hladnog lanca

Traženi profil kandidata:

  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom
  • Pedantnost, sistematičnost
  • Organizovanost, poštovanje postavljenih rokova
  • Sposobnost za rad individualno i u timu

Kompanija nudi:

  • Mogućnost napredovanja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Rad u uspešnom timu

KAKO SE PRIJAVITI

Ukoliko smatrate da zadovoljavate kriterijume konkursa, molimo Vas da pošaljete svoju biografiju elektronskim putem ili pozovete putem telefona periodu od 14 do 18 časova . Kandidati koji zadovolje uslove konkursa, biće pozvani na intervju.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...