/posao/logo/tatravagonka.gif
Prvi posao
Međufazni kontrolor
Lokacija Subotica
Rok za prijavu 21.09.2024.
Postavljeno 06.09.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Kompanija Tatravagonka Bratstvo d.o.o. je kompanija sa istorijom dugom preko 130 godina. Proizvodni program se bazira na proizvodnji, popravci, reviziji i rekonstrukciji teretnih vagona. Posedujemo savremene mašine i uređaje potrebne za rad na vagonima, kao i potrebne sertifikate kvaliteta za rad koji zadovoljavaju većinu evropskih propisa. Zajedno sa stručno obučenim osobljem, spremni smo da odgovorimo visokim kvalitetom i pouzdanošću različitim zahtevima kupaca. Našem stručnom timu potreban je: Međufazni kontrolor

OPIS POSLOVA:

  • vrši utvrđivanje statusa kvaliteta proizvoda po tehnološkim fazama njihove izrade – opravke na osnovu ispunjenosti zahteva na kvalitet  koji je propisan standardima, uputstvima i overenom tehničkom dokumentacijom fabrike uz primenu planskih metoda kontrole (upoređivanjem, vizuelnim pregledom, merenjem sa etaloniranim merilima i drugim metodama)
  • vrši nadzor nad poštovanjem sprovođenja propisanog tehnološkog postupka kod izrade - opravke proizvoda ili njegovih sastavnih delova, podsklopova ili sklopova
  • vrši overu ostvarenog statusa kvaliteta proizvoda utvrđenog sprovedenom kontrolom kao i dokumentovanje istog u planski propisane obrasce.
  • vrši izradu, objedinjavanje i dokumentovanje planski propisane kontrolne dokumentacije koja je nastala kroz proces  fazne kontrole proizvoda – proizvodnje.

USLOVI:

  • III, IV stepen školske spreme - mašinske struke
  • minimum 2 godine radnog iskustva u mašinskoj proizvodnji, a može i bez iskustva
  • prednost: posedovanje važećeg sertifikata prema EN ISO 9712 za neku od metoda
  • prednost: ispitivanja bez razaranja (NDT): VT - vizuelna kontrola, MT - magnetna kontrola
  • prednost: UT - metoda ispitivanje ultrazvukom

OBEZBEĐUJEMO PO ZAKONU:

  • redovnu platu
  • regres
  • putni trošak
  • topli obrok

POVLASTICE:

  • 13. plata za savestan i odgovoran rad na godišnjem nivou
  • stimulacija na mesečnom nivou za uspešnu realizaciju mesečnog plana proizvodnje
  • mogućnost stalnog školovanja - usavršavanja

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za stalno usavršavanje, prijavite se na naš konkurs. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.