Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Poslovi preko zadruge
Office Assistant
Lokacija Veternik (Novi Sad)
Rok za prijavu 26.06.2024.
Postavljeno 27.05.2024.
neto: 300 RSD (satnica)
Puno radno vreme

Potrebni omladinci za posao office assistenta u Novom Sadu (Veternik).

Opis posla:

  • prijem, evidencija pristigle pošte kao i njihovo slanje;
  • nabavka svih potrebnih kancelarijskih materijala i svakomesečnih potreba firme;
  • vođenje reversa zaposlenih;
  • nabavka uniformi za zaposlene i vođenje evidencije kada je potrebno izvršiti zamenu iste;
  • saradnja sa knjigovodstvenom agencijom i odnošenje faktura i ostale dokumentacije po potrebi;
  • prijava prebivališta za osobe iz inostranstva;
  • početkom svakog meseca agenciji koja vodi računa o higijeni firme slati Evidenciju o higijeni za dati mesec;
  • slanje izveštaja spiska zaposlenih za osiguranje u inostranstvu početkom svakog meseca;
  • na kraju meseca prikupljanje i evidenciranje troškova po karticama koje zaposleni dostave;
  • obezbeđivanje smeštaja za zaposlene kako u Srbiji tako i u inostranstvu;
  • organizacija događaja firme (Team building-a, seminari i sl.);
  • zadaci po potrebi, na osnovu zahteva nadređenih;
  • prijem posetilaca firme i njihovo usluživanje.

Radno vreme: u dogovoru sa poslodavcem.

Zarada: 300rsd/h + 300rsd za topli obrok.

Uslovi:

  • znanje engleskog jezika;
  • vozačka dozvola B kategorije.

Studentsko-omladinske zadruge mogu angažovati isključivo lica koja nisu mlađa od 15 godina ni starija od 30 godina na osnovu Zakona o zadrugama (član 23). Ostale prijave neće biti uzete u razmatranje.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...