/posao/logo/fada.png
Prvi posao
Operater kontrole kvaliteta
Lokacija Novi Sad
Rok za prijavu 02.08.2024.
Postavljeno 03.07.2024.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena

Italijanska kompanija Fada Quality Service d.o.o. koja posluje 11 godinja u Srbiji i ima predstavništva u više zemalja sveta, raspisuje konkurs za više izvršilaca na poziciji kontrolora kvaliteta na lokacijama na kojima pružamo usluge za račun naših klijenata.

Rad se obavlja na lokacji klijenta po jasnim kriterijumima za rad koje definiše klijent shodno potrebi.

Zaduženja:

  • Kontrola kvaliteta komponenti i finalnog proizvoda
  • Testiranje proizvoda na funkcionalnost
  • Vizuelna kontrola kvaliteta proizvoda
  • Praćenje instrukcija za rad prilikom vršenja kontrole
  • Vođenje evidencije o rezultatu kontrole na dnevnom nivou i predavanje izveštaja tehničaru kontrole kvaliteta
  • Održavanje radnog prostora urednim

Uslovi za kandidate:

  • Minimun srednja stručna sprema
  • Odgovornost i preciznost u radu
  • Osnovno poznavanje rada na računaru

Poželjno:

  • Vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u mladom timu
  • Mogućnos napredovanja
  • Stalno zaposlenje
  • Plaćen prevoz, prekovremeni rad, noćni rad i bonusi
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...