/posao/logo/dux logo11277b2725cbccc5ded3fc55b0a3bfc7b01.png
Prvi posao
Operater - kontrolor kvaliteta komponenti za auto industriju
Lokacija Kać
Rok za prijavu 20.09.2024.
Postavljeno 21.08.2024.
neto: 85.000 - 110.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena

Uvod

DUX TECH D.O.O. Novi Sad je novo nastalo preduzeće, koje je osnovano od strane nemačke kompanije Dux Logistics & Tech Services GmbH, kao i češke kompanije Dux Logistics & Tech Praha s.r.o. Cilj osnivanja jeste širenje tržišta i ostvarivanje novih poslovnih mogućnosti na teritoriji Srbije.

Kompanija se bavi kontrolom kvaliteta ekrana, kao i drugih komponenti za auto industriju. Proizvode koje mi ispitujemo, nalaze se u mnogim automobilskim kućama širom sveta. Saradnju imamo sa mnogim velikim korporacijama na globalnom nivou, i cilj nam je da tu saradnju održimo i proširimo. Nudimo siguran posao za naše zaposlene, kao i stabilno radno okruženje.

Ponuda za posao – Operater

Tražimo odgovornog i sposobnog kolegu/koleginicu, na poziciji Operatera u kompaniji Dux Tech d.o.o. Novi Sad. Ukoliko ste spremni za rad u timu, za siguran i stabilan posao, ovo je pravo radno mesto za vas.

Opis posla:

  • Vršenje vizualne kontrole ekrana i sličnih komponenti
  • Čišćenje i pakovanje proizvoda
  • Učestvovanje u redovnim obukama na radnom mestu
  • Izveštavanje nadređenih o svom radu u skladu sa procedurama
  • Rukovanje sa različitim uređajima i opremom u skladu sa prethodnom završenom obukom
  • Redovno čišćenje prostora i opreme u svom radnom okruženju

Uslovi:

  • Iskustvo nije potrebno, sprovodi se adekvatna obuka
  • Osnovno obrazovanje
  • Rad u tri smene
  • Rad vikendom ukoliko je to zahtevano (2 radne subote u toku meseca)
  • Spremnost za rad u timu
  • Neophodan odličan vid
  • Pouzdanost
  • Čistoća
  • Pažljivost

Mi nudimo:

  • Stabilno i bezbedno radno okruženje
  • Rad u kompaniji koja brine o svojim zaposlenima
  • Redovnu obuku
  • Dugoročnu saradnju

Obezbeđujemo po zakonu:

  • Plaćen prekovremeni rad
  • Naknada za prevoz
  • Naknada za topli obrok
  • Prijava na celokupan iznos plate
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.