Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/fruvita.nov.gif
Prvi posao
Operater u proizvodnji
Lokacija Lunjevac
Rok za prijavu 13.04.2024.
Postavljeno 29.03.2024.
Puno radno vreme

Fruvita je kompanija za proizvodnju voćnih sokova i preradu voća osnovana 2003. godine u najpoznatijem voćarskom kraju u Srbiji. Zahvaljujući jedinstvenoj lokaciji, prerađujemo uvek sveže voće u sokove najvišeg kvaliteta. Naši brendovi su Fruvita, Voćna dolina i Hello! Kontinuirano vodimo računa o pružanju pravih vrednosti, kako za potrošače, tako i za svoje zaposlene kroz mogućnost rada u inovativnoj domaćoj kompaniji koja posluje po najvišim poslovnim standardima. Kako bismo i dalje nastavili uspešno poslovanje, potreban nam je:

OPERATER U PROIZVODNJI

Lokacija: Lunjevac (Smederevo)

Glavna zaduženja:

  • Prati rad na proizvodnoj liniji,
  • Vodi evidenciju i odgovara za utrošak repromaterijala,
  • Vrši pranje CIP uređajem,
  • Učestvuje u preventivnom održavanju.

Profil kandidata:

  • Timski igrač,
  • Spreman na dalje usavršavanje,
  • Fleksibilan i adaptibilan na izazovno radno okruženje.

Uslovi:

  • III – IV stepen mašinskog ili elektro usmerenja,
  • Obavezno znanje rada na računaru,
  • Dobro poznavanje engleskog jezika,
  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima,

Zaposlenima omogućavamo:

  • Dodatno obrazovanje i usavršavanje,
  • Mogućnost napredovanja,
  • Stimulativno nagrađivanje,
  • Dinamično i izazovno radno okruženje.

Ukoliko Vaš profil odgovara gore navedenim zahtevima, pošaljite svoju radnu biografiju.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...