U toku je Regionalni sajam poslova! Poseti Startuj kategoriju i pokreni svoju karijeru.
/posao/logo/logo lens 3ce5497b4a7f590eff1c1aa4f7470c9ee.jpg
Prvi posao
Prodavac - optičar
Lokacija Beograd (Vračar)
Rok za prijavu 22.10.2024.
Postavljeno 07.10.2024.
neto: 80.000 - 100.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena

Tražimo optičara - prodavca za rad u optici u  Beogradu (Opština Vračar).

Uslovi:

  • Iskustvo u prodaji dioptrijskih ramova, ugradnih stakala, sočiva i naočara za sunce je poželjno.
  • SSS, prednost ima diploma optičara ili med. sestre.
  • Poznavanje rada na računaru, poželjno znanje engleskog jezika.

Opis posla:

  • Pružanje stručnog saveta pri odabiru dioptrijskih okvira, sočiva i sunčanih naočara.
  • Svakodnevna komunikacija sa dobavljačima i knjigovodstvom.
  • Obavljanje osnovnih merenja i popravki naočara.
  • Održavanje urednog prodajnog prostora i vođenje računa o zalihama.

Šta nudimo:

  • Konkurentnu platu i bonuse u skladu sa postignutim rezultatima.
  • Obuku i mogućnost usavršavanja u oblasti optike.
  • Rad u prijatnom okruženju.

Ako ispunjavate navedene uslove i želite da postanete deo našeg tima, pošaljite svoj CV elektronskim putem.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.