Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/vitapur_3.png
Prvi posao
Prodavac u maloprodaji
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 16.04.2024.
Postavljeno 01.04.2024.
Puno radno vreme
1. i 2. smena

Postani član Vitapur porodice.

Tražimo pojačanje za naš tim u Beogradu.

Otvorena radna mesta: Prodavac u maloprodaji -  Beograd

Opis posla:

  • Prodaja: prezentacija asortimana, ponude i promotivnih akcija, realizacija prodaje
  • Administracija i  rad na blagajni,
  • Održavanje radnog prostora urednim, čistim i privlačnim za kupce
  • Briga o potrošačima, rešavanje reklamacija i briga o zadovoljstvu kupaca
  • Poštovanje internih pravila i procedura, kodeks ponašanja  u maloprodaji i sve naloge od strane  nadređenih
  • Svakodenevno učenje i usavršavanje znanja o  kategorijama, tehnologijama i ostalim važnim karakteristikama  artikala  koje prodajemo

Očekujemo:

  • Da imate prodajne i prezentacione veštine
  • Da ste komunikativni i kulturni, proaktivni i energični
  • Da ste spremni na permanentno usavršavanje prodajnih veština
  • Da ste posvećeni, odgovorni, disciplinovani i privrženi
  • Da ste strpljivi u  odnosu sa ljudima i orijentisani na efikasno rešavanje problema
  • Da ste timski igrač i spremni za rad u smenama
  • Da posedujete znanje i iskustvo u radu na računaru - Microsoft Office paket

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog radnog odnosa
  • Mogućnost fleksibilnog radnog vremena za studente
  • Plaćanje Vašeg ukupnog minulog rada
  • Godišnji odmor usklađen sa godinama staža
  • Mesečne bonuse za ostvarene ciljeve koji se timski ostvaruju
  • Popusti za zaposlene za  kupovinu u Vitapur prodavnicama
  • Priliku za napredovanje ukolko želiš profesionalno da se razvijaš
  • Pozitivno radno okruženje i dobri uslovi rada

Obezbeđujemo po zakonu:

  • Redovna fiksna plata, uvećana za topli obrok i prevoz
  • Nadoknada za rad za praznike
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...