Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Prodavac u Pekarskoj Radionici
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 18.10.2023.
Postavljeno 18.09.2023.
Puno radno vreme

Potreban nam je: Prodavac u Pekarskoj Radionici

Lokacija radnog mesta: maloprodajni objekat Stari Grad, ulica Kralja Petra 91

Zaduženja zaposlenog na navedenoj poziciji su:

  • direktno usluživanje kupaca i pomoć kupcima pri odabiru proizvoda
  • učestvovanje u dnevnim aktivnostima
  • prijem i prezentacija robe u skladu sa procedurama
  • unapređenje prodaje
  • naplata i rad za kasom
  • održavanje higijene maloprodajnog objekta
  • učestvovanje u unapređenju rada maloprodajnog objekta
  • dnevno i periodično izveštavanje o aktivnostima i rezultatima
  • vođenje zakonom propisane dokumentacije

Profil kandidata:

  • ozbiljnost i profesionalna odgovornost
  • razvijene prodajne veštine
  • adekvatne komunikacione i organizacione veštine
  • ljubaznost i spremnost na saradnju

Uslovi koje bi kandidati trebali da ispune:

  • minimum SSS
  • poželjno prethodno iskustvo u trgovini
  • poznavanje rada na računaru

Glavne dužnosti:

  • prijem robe
  • izlaganje robe
  • naplata robe (korišćenje čitača i kasa, vraćanje kusura, izdavanje fiskalnih računa)
  • održavanje higijene objekta (spoljno i unutrašnje)
  • kontrola postojanja i tačnosti cena na izloženim proizvodima
  • izveštavanje šefa maloprodajnog objekta sa količinom zaliha, potrebom za dopunom zaliha, oštećenja proizvoda

Obezbeđujemo po Zakonu:

  • redovnu zaradu
  • prijavu socijalnog i penzionog osiguranja od prvog radnog dana

Za ovu poziciju nudimo:

  • mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja
  • mogućnost napredovanja

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove i želite da se prijavite za ponuđeno radno mesto, molimo Vas da nas kontaktirate putem telefona.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...