Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/unnamed_1.jpg
Honorarni poslovi
Profesor holandskog jezika
Lokacija Rad od kuće
Rok za prijavu 30.11.2023.
Postavljeno 31.10.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Opis posla i uslovi rada

  • držanje časova na srpskom i engleskom jeziku
  • fleksibilno radno vreme
  • rad od kuće
  • rad sa grupama i individualnim polaznicima
  • spremnost na rad vikendom i tokom radne nedelje u poslepodnevnim i večernjim časovima

Znanje i veštine

  • veština komunikacije
  • verbalne i pisane
  • usmerenost na učenike
  • inicijativa i odgovornost u obavljanju zadataka vezanih za kurs
  • radno iskustvo nije potrebno

Profil kandidata

  • znanje holandskog na visokom nivou
  • komunikativan i energičan
  • prilagodljiv svakom tipu polaznika strpljiv
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...