Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg
Poslovi preko zadruge
Project Design Support
Lokacija Beograd | Hibrid
Rok za prijavu 27.04.2024.
Postavljeno 28.03.2024.
neto: 450 RSD (satnica)
Puno radno vreme
1. smena

Omladinska i studentska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za omladince. Preko omladinske i studentske zadruge možete pronaći oglase za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji.

Mesto: Beograd

Omladinska i studentska Zadruga Bulevar Vam nudi posao u Beogradu i to na poziciji: Project Design Support.

Opis posla:

  • Razrada projektno - tehničke dokumentacije u svim fazama (IDR, IDP, PGD, PZI, PIO).
  • Grafička dorada i obeležavanje crteža, detalja, šema i specifikacija.
  • Predlaganje i izrada projektantskih rešenja delova projekta.
  • Unos podataka u interne baze, vodeći računa o rokovima za unos i kvalitetu unetih podataka.
  • Kreiranje prezentacija proizvoda i usluga.
  • Podrška kompanijskim poslovnim i administrativnim procesima.

Veštine potrebne za obavljanje posla:

  • Završene osnovne akademske studije arhitektonskog fakulteta.
  • Znanje engleskog jezika (nivo B2 ili viši) je obavezno.
  • Znanje dodatnog jezika biće prednost prilikom odabira kandidata.
  • Odlično vladanje programom AutoCAD.
  • Odlično vladanje programima iz MS Office paketa (Word, Excell, Powerpoint) i Adobe Photoshop.
  • Poželjno je i biće prednost prilikom odabira kandidata poznavanje i vladanje programima: Autodesk Revit, Autodesk 3Ds Max i Graphisoft Archicad.

Uslovi rada:

  • Hibridan način rada (delom od kuće, delom iz kancelarije).
  • Radno vreme 08-16h ili 09-17h.
  • Cena rada: 450din/h.
  • Posao podrazumeva rad na duže.

Zainteresovani kandidati na posao u Beogradu se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Telefonom

Elektronskim putem

Studentsko-omladinske zadruge mogu angažovati isključivo lica koja nisu mlađa od 15 godina ni starija od 30 godina na osnovu Zakona o zadrugama (član 23). Ostale prijave neće biti uzete u razmatranje.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...